[ag] Múzeum
|
hudba.info
|
MarianVarga.sk
|
PavolHammel.sk
aktuality
kalendár
výstavy
výtvarníci
maľba
socha
grafika
kresba
fotografia
multimédiá
inštalácia
objekt
keramika
šperk
digitálna tlač
kombinovaná technika
šperk - náramok
šperk - objekt
šperk - brošňa
sklo
textil
architektúra
dizajn
scénografia
študenti
galérie
inzercia
linky
archív
prihlásenie
registrácia
galéria
|
múzeum
o nás
|
ponuka
|
partneri
|
pripomienky
|
copyright
|
kontakt
Oravská galéria
História ukončených výstav
Späť
5.4. - 26.5.2002
Ľudovít Hološka - "Zorné pole"
5.4. - 26.5.2002
DREVENÁ SAKRÁLNA ARCHITEKTÚRA V STREDNEJ EURÓPE
30.5. - 30.6.2002
SCAENA PANNONIA
30.5. - 30.6.2002
ERICH LESSING - 50 rokov fotografie
4.7. - 8.9.2002
Strih na krajinu
4.7. - 8.9.2002
Stratený raj/Paradiso perduto
8.11.2002 - 2.2.2003
Jaroslav Bengl
Veľká výstavná sieň Župného domu
6.2. - 6.4.2003
Milan Sokol: Rubber Stamp Art (pečiatky)
6.2. - 6.4.2003
V PRIESTORE A MIMO ČASU
10.4. - 15.6.2003
Obrazové metamorfózy Bienále ilustrácií Bratislava
Veľká výstavná sieň, Župný dom
10.4. - 15.6.2003
Ester Martinčeková - Šimerová - KAMEY
19.6. - 31.8.2003
Ján Ťapák : Sochy
19.6. - 31.8.2003
Svet jednotnej duše
4.9. - 2.11.2003
Ema Na Ostrove
Veľká výstavná sieň, 2. poschodie
4.9. - 2.11.2003
Miroslav Knap: V zajatí snov (grafika, kresba, maľba)
Malá výstavná sieň
6.11. - 4.1.2003
Laco Moško a Milan Struhárik
6.11. - 4.1.2003
L. Moško - Obrazy, M. Struhárik - Sochy
Malá výstavná sieň
6.11.2003 - 4.1.2004
s farbou von...
Veľká výstavná sieň
6.11.2003 - 4.1.2004
L. Moško - Obrazy, M. Struhárik - Sochy
Malá výstavná sieň
15.1. - 29.2.2004
Teodor Tekel a Eliška Skybová
Veľká výstavná sieň Župného domu
4.3. - 2.5.2004
Milan a Marek Ormandík
4.3. - 2.5.2004
Ján Kudlička - Rastislav Biarinec: Dialóg
Malá výstavná sieň
1.4.2004
Jozef Danglár Gertli: Maľba, kresba, grafika, ilustrácie
6.5. - 20.6.2004
Záboj Bohuslav Kuľhavý: Čo je postmoderný svet?
Veľká výstavná sieň
6.5. - 20.6.2004
Grafická tvorba v zbierke Slovenskej sporiteľne
24.6. - 5.9.2004
Ochrana prírody a kultúrneho dedičstva v karikatúre
24.6. - 5.9.2004
Jozef DANGLÁR Gertli: Svet naopak
Veľká výstavná sieň, Župný dom, 2.poschodie
9.9. - 7.11.2004
Ivan Csudai: Svetlo je rýchlejšie ako život
9.9. - 7.11.2004
Patrik Illo: Fragile design
4.11. - 9.1.2004
I.M. 2 x Ivan Minárik Igor Mosný
Veľká výstavná sieň, Župný dom, 2.poschodie
11.11. - 9.1.2004
Igor Mosný: Sochy a Ivan Minárik: Obrazy
11.11.2004 - 9.1.2005
Ivan Minárik Igor Mosný: I.M. 2 x
Veľká výstavná sieň, Župný dom, 2.poschodie
11.11.2004 - 9.1.2005
Jozef Vydrnák: Pokušenie maľby
17.3. - 19.6.2005
Pochyby a istoty
Veľká výstavná sieň
17.3. - 19.6.2005
Galéria Divyd sa predstavuje...
Malá výstavná sieň
15.5. - 15.9.2005
Slovenská tradičná ľudová plastika a maľba
Slanický ostrov
23.6. - 4.9.2005
Jozef MUŽILA - Vrstvenie II.
Malá výstavná sieň
23.6. - 4.9.2005
Juraj ORAVEC - Čudná jazda
Veľká výstavná sieň
8.9. - 6.11.2005
Juraj Novotný: Šperk
8.9. - 6.11.2005
Yujji Hiratsuka - Japonská grafika
Malá výstavná sieň
8.9. - 6.11.2005
Trialóg
Veľká výstavná sieň
11.11.2005 - 8.1.2006
Pohľady do zbierok II. - Hommage a Karol Baron
Veľká výstavná sieň
11.11.2005 - 8.1.2006
Pohľady do zbierok II. - Barokové sochárstvo Oravy
Malá výstavná sieň
12.1. - 5.3.2006
Wolfgang Träger - On the edge of arts
Veľká výstavná sieň
12.1. - 5.3.2006
Barbora Výrostková Opršalová: Zážitok komunikácie
Malá výstavná sieň
9.3. - 30.4.2006
Symboly čiernej Afriky
Veľká výstavná sieň
9.3. - 30.4.2006
Tavorga a iné miesta
Malá výstavná sieň
4.5. - 18.6.2006
Uvidíte mesiac
vo Veľkej výstavnej sieni Župného domu
4.5. - 18.6.2006
Dušan Hanák Záznamy a odkazy
v Malej výstavnej sieni Župného domu
22.6. - 3.9.2006
Stanislav Harangazó
22.6. - 3.9.2006
Umenie zo Žiliny
7.9. - 5.11.2006
KOLČÁKOVCI
9.11.2006 - 7.1.2007
MARTIN MARENČIN „SLOWLY SLOVAKIA“ - JÚLIA ZELENÁ „HODVÁB“
11.1. - 25.2.2007
Zdeno HORECKÝ – Oravské pastorále
Malá výstavná sieň
11.1. - 25.2.2007
.... k prameňom... - výstava UBS
Veľká výstavná sieň
1.3. - 29.4.2007
Umenie bez hraníc
1.3. - 29.4.2007
Bohúňova paleta X. jubilejný ročník
4.5. - 24.6.2007
DUŠAN JUNEK - PROFIL
Veľká výstavná sieň Župného domu
4.5. - 24.6.2007
Slovenský filmový plagát
Malá výstavná sieň Župného domu
13.6. - 31.7.2007
Kreslili sme v galérii
Nádvorie Župného domu
28.6. - 2.9.2007
Igor Benca, Karol Felix - PARALELY
Veľká výstavná sieň Župného domu
28.6. - 2.9.2007
Andrea Čepiššáková - KERAMIKA
Malá výstavná sieň Župného domu
6.9. - 4.11.2007
Palo Macho - IN EXTENSO
Veľká výstavná sieň Župného domu
6.9. - 4.11.2007
Paula Chrenková - MAĽBA
Malá výstavná sieň Župného domu
8.11.2007
Cesta človeka
Veľká výstavná sieň Župného domu
8.11.2007
Historické mestá a hrady
Veľká výstavná sieň Župného domu
18.1. - 2.3.2008
III. medzinárodné bienále pastelu Nowy Sacz 2006 Poľsko
Veľká výstavná sieň Župného domu
18.1. - 2.3.2008
Emil Semanco - BEZ PRÁCE NIE SÚ KOLÁŽE
Malá výstavná sieň Župného domu
6.3. - 20.4.2008
METAMORFÓZY MAĽBY
Veľká výstavná sieň Župného domu
6.3. - 20.4.2008
Jaroslav Kubička - PROJEKTY A REALIZÁCIE SOCH
Malá výstavná sieň Župného domu
13.3. - 1.6.2008
Čo sa skrýva za oponou
24.4. - 15.6.2008
Roman Rembovský - OBRAZY INAK
26.4. - 15.6.2008
Marek Ormandík a Dávid Čársky - MAĽBA
19.6. - 7.9.2008
Defragmentácia maľby
19.6. - 7.9.2008
Tretia ruka
25.6. - 31.7.2008
Kreslili sme v galérii
Na nádvorí Župného domu v Dolnom Kubíne
7.7. - 31.8.2008
EKOHRY - Tvoríme a chránime
Suterén 06 - Župný dom
27.11.2008 - 18.1.2009
Snívanie-Zdenek Bugáň
Malá výstavna sieň, Župný dom, Dolný Kubín
27.11.2008 - 18.1.2009
Ondrej Zimka „Obratník Zimkorožca“, Milina Zimková „Babie leto“,Ondrej 4 „Kapitalistický realizmus“,Zdenek Bugáň „Snívanie“
22.1. - 29.3.2009
Lukáš Braseň - Každý musí niekam patriť
Malá výstavná sieň
22.1. - 29.3.2009
Výber zo súčasného slovenského sochárstva
Veľká výstavná sieň
2.4. - 14.6.2009
Daniel Brunovský: Slovenské ateliéry
2.4. - 14.6.2009
Stano Bodorík: Zabudnuté okamihy
18.5. - 31.8.2009
UMENIE NA ČERSTVOM VZDUCHU
18.6. - 30.8.2009
50 rokov ZUŠ P. M. Bohúňa
18.6. - 30.8.2009
Bohúňova paleta
25.6. - 30.8.2009
STANISLAV DIVIŠ: E PLURIBUS UNUM - Z MNOHOSTI JEDNO
6. - 30.8.2009
Maliarske príbehy Antoniho Krzystyniaka a Júliusa Považana
Malá sieň
3.9. - 1.11.2009
Emília Ondrušová: Fotografie z Japonska
3.9. - 1.11.2009
Ján Zoričák: Vesmírne posolstvá
25.9. - 30.10.2009
Z TRUHLICE STAREJ MAMY
5.11.2009 - 10.1.2010
Igor PIAČKA – Drahomír PRIHEL: Farebné prieniky
15.12.2009 - 2.2.2010
Videli sme hviezdu
14.1. - 21.3.2010
SORT
14.1. - 21.3.2010
Príbehy
25.3. - 30.5.2010
Daniela Krajčová st., Daniela Krajčová ml.: Rozdielnosť podobností
25.3. - 30.5.2010
Klaudia Kosziba, Mária Machatová : Krajné medze
17.6. - 5.9.2010
Ľubomír Purdeš
17.6. - 5.9.2010
„SAMOTA PRESÝPACÍCH HODÍN“
9.9. - 7.11.2010
Igor Baus: Svet podľa Bausa
9.9. - 7.11.2010
Patrik Illo: Dizajn času
9.9. - 7.11.2010
Patrik Illo: Veľký klamár
11.11. - 9.1.2010
OG 45 – GRAFIKA
11.11. - 9.1.2010
Michal Jakabčic - Viera Žilinčanová
13.1. - 20.3.2011
Jan Sekal: Fotografie
13.1. - 20.3.2011
Vojtech Kolenčík: Maľba
24.3. - 12.6.2011
Vlasta Žáková: Niťokresba
24.3. - 12.6.2011
Pavol Rusko
5.5. - 12.6.2011
Maľba
16.6. - 4.9.2011
PAVOL HAMMEL – BRAŇO JÁNOŠ
16.6. - 4.9.2011
Robert Szittay: Tváre hmoty