[ag] Múzeum
|
hudba.info
|
MarianVarga.sk
|
PavolHammel.sk
aktuality
kalendár
výstavy
výtvarníci
maľba
socha
grafika
kresba
fotografia
multimédiá
inštalácia
objekt
keramika
šperk
digitálna tlač
kombinovaná technika
šperk - náramok
šperk - objekt
šperk - brošňa
sklo
textil
architektúra
dizajn
scénografia
študenti
galérie
inzercia
linky
archív
prihlásenie
registrácia
galéria
|
múzeum
o nás
|
ponuka
|
partneri
|
pripomienky
|
copyright
|
kontakt
Galéria Jána Koniarka
História ukončených výstav
Späť
31.1. - 29.3.2002
Oheň duše
4.3. - 10.5.2002
Momenty vnímania
15.5. - 21.6.2002
bi:fúzia
14.6. - 14.8.2002
Stála expozícia Jána Koniarka
8.11.2002 - 19.1.2003
Veronika Rónaiová
13. - 19.1.2003
Toto nie je architektúra
28.1. - 30.3.2003
Alojz Klimo - Obrazy, Tamara Klimová - Objekty
15.4. - 27.5.2003
Valenčné sféry II.
12.6. - 15.8.2003
Blažej Baláž - Geld Macht kunst
5.9. - 5.10.2003
Best of TPT 1991 - 2000 z archívu GJK
Radnica, zasadačka S3, Hlavná 1, Trnava
5.9. - 23.11.2003
Trienále plagátu Trnava
5.9. - 23.11.2003
Plagáty
výklady ČSOB, Zámočnícka ul., Trnava
11.9. - 31.10.2003
55 Vladislav Rostoka TYPOGRAFI(K)A 30
Slezské zemské muzeum, Ostrožná 35, Opava, ČR
7.10. - 23.11.2003
(*****)
Radnica, zasadačka S3, Hlavná 1, Trnava
9.12.2003 - 1.2.2004
Re:Location 5
Kopplov kaštieľ
19.2. - 4.4.2004
Štefan Belohradský - Výber z tvorby
15.4. - 23.5.2004
Prerušený obraz
14.5. - 27.6.2004
CHECK SLOVAKIA! (Mladé umenie zo Slovenska)
Neuer Berliner Kunstverein, Berlín
4.6. - 26.9.2004
Re:Location Shake
10.9. - 24.10.2004
Mária Balážová ALPHABET
28.10.2004 - 9.1.2005
FARBI 100 / dikOBRAZovo
13.1. - 6.3.2005
Peter Kalmus - Methexis & Parusia
15.3. - 10.4.2005
Sme akí sme - Aspekty života Rómov v súčasnom umení
21.4. - 21.5.2005
bezOBRAZie (v rámci festivalu Multiplace)
1.7. - 28.8.2005
Jarmila Čihánková : Výber z tvorby
8.9. - 30.10.2005
IN-FORMÁCIA. Zbierky bez hraníc IV
3.11. - 4.12.2005
Ako prvý vždy ten tretí
16.11.2005 - 15.1.2006
Časopriestorová plastika
prístavba
8.12.2005 - 29.1.2006
Oskár Čepan
1. - 12.2.2006
who is the king? czechoslovakia tour
2. - 12.2.2006
bartošová černušák czinege gáberová mrvová
16.2. - 19.3.2006
Hraničné polia (súčasný slovenský obraz - medzi poriadkom a chaosom)
23.3. - 10.5.2006
Svet galérie - svet umenia
18.5. - 2.7.2006
Supernova
22.2. - 25.3.2007
Peter Rónai - "Mixed memory"
29.3. - 13.5.2007
Obrazové spojenie
17.5. - 24.6.2007
Skúter - bienále mladého slovenského umenia
26.6. - 5.8.2007
Daniel Bidelnica - VÝBER Z TVORBY
28.6. - 31.8.2007
Tibor Huszár - RETROSPEKTÍVA
Synagóga - centrum súčasného umenia, Halenárska 2
9.8. - 12.9.2007
Pavel Pecha - DVA SVETY
13.9. - 14.10.2007
Maja Poláčková - ROZMARNÉ CESTY
20.9. - 28.10.2007
40 rokov maľby - Medzinárodné maliarske sympózium Piešťany 1967 - 2006
23.10. - 2.12.2007
József R. Juhász - HIS MASTE´S VOICE ( jedna z možných minulostí )
Synagóga - centrum súčasného umenia, Halenárska 2
8.11. - 16.12.2007
Ani slovo, ani vec
22.11.2007
Ján Koniarek - zakladateľ moderného slovenského sochárstva
Kopplov kaštieľ - nové krídlo
22.11.2007
Klenoty domova - slovenské klasické umenie 20. storočia
Kopplov kaštieľ - nové krídlo
10.1. - 2.3.2008
Ľubo Stacho - DIPTYCHY
28.2.2008
Ľubo Stacho - DIPTYCHY
13.3. - 20.4.2008
Petr Kvičala - Maľba priestorom
Synagóga - centrum súčasného umenia, Halenárska 2
13.3. - 20.4.2008
Peter Kvíčala - 5 hod 30 min.
Synagóga - centrum súčasného umenia, Halenárska 2
13.3. - 11.5.2008
Farby lucky - kolektívna výstava
13. - 30.5.2008
Veda pre život
26.6. - 7.9.2008
Pinx XX
20.1. - 22.3.2009
Cypriánovi jazdci
1.4. - 10.5.2009
MINIMAL SHIFT
20.5. - 21.6.2009
Cyril Blažo - Bez lepidla
KlUb 3
20.5. - 21.6.2009
SKÚTER II – bienále mladého umenia
17.6. - 30.8.2009
INTERTEXT
25.6. - 20.9.2009
EXIN (exteriér/ interiér)
16.7. - 30.8.2009
Martin Kudla: SELF NARRATION
klUb 3
21.10. - 20.12.2009
Trienále plagátu Trnava 2009
5.11.2009 - 10.1.2010
Lucia Tallová: Sweet City
klub 3
14.1. - 14.2.2010
Plavba línií
21.1. - 14.2.2010
Martin Kochan - KATEDRÁLY PERIFÉRIE
24.2. - 11.4.2010
Vlasta Žáková - KONIEC PARTY
24.2. - 11.4.2010
Jiří David - Bežná retrospektíva
14.3. - 30.4.2010
Billboart 2010 - J. David: Moja generácia
21.4. - 23.5.2010
Tomáš VANĚK: Particip č. 101 (audiosituácia 3 v 1)
21.4. - 6.6.2010
Denisa Lehocká (1991 - 2010)
3.6. - 11.7.2010
CECI N´EST PAS UN PEDAGOGUE
17.6. - 5.9.2010
Stano Masár: Dva vstupy
17.6. - 5.9.2010
Ilona Németh: Brána (1992)
17.6. - 5.9.2010
Miloš Alexander Bazovský
14.9. - 14.10.2010
Matúš Lányi: Katedrála
14.9. - 17.10.2010
Miro Švolík: Veľká žena, malý muž
14.9. - 17.10.2010
Jakub Reken: Časozbery
Klub 3
21.10. - 21.11.2010
Bohdan Hostiňák
28.10. - 21.11.2010
ONAON
25.11.2010 - 27.2.2011
PIKANTOTÉKA
30.11.2010 - 30.1.2011
Miloš Balgavý: Keramika - voľná tvorba a dizajn
20.1. - 4.2.2011
Ivan Dudáš: Spomienky na budúcnosť
10.2. - 6.3.2011
Patrik Ševčík: ...mlčať zlato
10.2. - 6.3.2011
Michal Czinege: Musí tam niečo byť
10.3. - 1.4.2011
Miro Trubač_Bipolárna súvzťažnosť
7.4. - 5.6.2011
Skúter III
7.4. - 5.6.2011
Tomáš Džadoň & Monogramista T.D – “Máš na míň!”