[ag] Múzeum | hudba.info | MarianVarga.sk | PavolHammel.sk
logo
logo
aktuality
kalendár
výstavy
predaj / leasing

výtvarníci
maľba
socha
grafika
kresba
fotografia
multimédiá
inštalácia
objekt
keramika
šperk
digitálna tlač
kombinovaná technika
šperk - náramok
šperk - objekt
šperk - brošňa
sklo
textil
architektúra
dizajn
scénografia

študenti
galérie
inzercia
linky
archív
   
prihlásenie
registrácia
galéria | múzeum o nás | ponuka | partneri | pripomienky | copyright | kontakt
Galérie
 
SUBTEREN
 
   SUBTEREN
Nám. osloboditeľov 77, 07101 Michalovce
Slovenská republika

Tel.: 0903 040 045
Web: http://www.sub-teren.estranky.cz/
E-mail: subteren@gmail.com

V podzemných priestoroch starého súdu s názvom SUBTEREN sa 15.6 2007 po dlhých mesiacoch rekonštrukčných úprav po prví krát otvorili dvere súčasnému, umeniu a kultúre v regióne Zemplín. SUBTEREN ponúka (členitý) priestor na výstavy, koncerty, besedy o umení a menšie kultúrne podujatia zamerané na mladú alternatívu. Výsledkom toho je skultúrňovanie a prínos súčasného umenia do východnej časti Slovenska, ďalej od Košíc.
 
Podrobné informácie
 
Galéria

Hlavný veľký priestor je miestom výstav a malých hudobných či divadelných predstavení, priorita priestoru je vystavovanie, priestor pre súčasnú výtvarnú scénu. Galéria je aj multifunkčný priestor (dočasne) určené pre divadlo, hudbu a predstavenie komorných predstavení a koncertov. Priestor umožňuje využitie na organizáciu prednášok, prezentácií projekcií.

Čajovňa (my aj vy - priestor oddychu)
Čajovňa je aj miestom oddychu pri hudbe, medzi literatúrou a umením. Čitáreň kultúrnych publikácií, časopisov, katalógov - informácie o kultúrnych podujatiach a iných možnostiach v regióne a východoslovenskom kraji. Ponúkanie čajov a nápojov (hlavne pri vernisážových večeroch)

Ateliéry (výtvarná a hudobná dielňa) Otvorený priestor pre mladých výtvarno a hudobno chtivých ľudí.

Subteren - program pre umelcov Dvor a priestory v blízkej budúcnosti sa stanú hlavne v lete dejiskom workshopov a prezentácií výsledkov z tvorivých dielní “Subteren” programu. Školy, deti a všetci návštevníci môžu spoznať umelcov priamo pri práci, vidieť a diskutovať o tvorbe a o technikách tvorby. (partnerská inštitúcia – Make-Up so sídlom v Košiciach)
 
   
 
História ukončených výstav 6